LISTA SĘDZIÓW SĄDU REJONOWEGO W KIELCACH:

LP

NAZWISKO I IMIĘ

WYDZIAŁ

PODZIAŁ CZYNNOŚCI

1

Baran Dorota

XIII Wydział Wykonywania Orzeczeń Karnych

plik pdf

2

Bednarska Magdalena

I Wydział Cywilny

plik pdf

 3

Bieszczad Magdalena

VIII Wydział Cywilny

plik pdf

4

Bińkowska Magdalena

II Wydział Karny

plik pdf

5

Borek Małgorzata

VIII Wydział Cywilny

plik pdf

6

Bysiak Joanna

VI Wydział Ksiąg Wieczystych/I Cywilny

plik pdf

 7

Bystrzyńska Ewa

Delegacja do SO Kielce

plik pdf

 8

Cyrnek Urszula

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

plik pdf

 9

Czarnecki Krzysztof

IX Wydział Karny

plik pdf

 10

Czyżewski Kamil

II Wydział Karny

plik pdf

 11

Derela Michał

Delegacja do SO Kielce

plik pdf

 12

Domagalska Ewa

IX Wydział Karny

plik pdf

 13

Domagała Edyta

IX Wydział Karny

plik pdf

 14

Drecki Mieczysław

V Wydział Gospodarczy

plik pdf

 15

Duda Marzanna

II Wydział Karny

plik pdf

 16

Durlej Tomasz

X Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

plik pdf

 17

Dróżdż Robert

II Wydział Karny

plik pdf

 18

Dzierżak Ewelina

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

plik pdf

 19

Głowacka Iwona

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

plik pdf

 20

Gołuchowska Agnieszka

I Wydział Cywilny

plik pdf

 21

Jermak Anna

V Wydział Gospodarczy

plik pdf

 22

Jordan-Chajczyk Anna

IX Wydział Karny

plik pdf

 23

Kabzińska Justyna

IX Wydział Karny

plik pdf

 24

Karczewski Ryszard

IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

plik pdf

 25

Kielek Marta

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

plik pdf

 26

Kierkowska Agnieszka

VIII Wydział Cywilny

plik pdf

 27

Klecz - Tomaszewska Magdalena

IX Wydział Karny

plik pdf

 28

Kluźniak Anna

VIII Wydział Cywilny

plik pdf

 29

Kotwa - Surowska Bożena

IX Wydział Karny

plik pdf

 30

Kupiec Beata

I Wydział Cywilny

plik pdf

 31

Łuczyńska Ewa

Delegacja do SO Kielce

plik pdf

 32

Marcinkowska Monika

II Wydział Karny

plik pdf

 33

Matysek Agnieszka

Delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości

plik pdf

 34

Mech Iwona

VIII Wydział Cywilny

plik pdf

 35

Mierzejewska - Piekarska Beata

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

plik pdf

 36

Młynarczyk Anita

IX Wydział Karny

plik pdf

 37

Nadgowski Andrzej

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

plik pdf

 38

Nowosielska Dorota

XIII Wydział Wykonywania

plik pdf

 39

Obarzanowska Ewa

I Wydział Cywilny

plik pdf

 40

Opas Robert

I Wydział Cywilny

plik pdf

 41

Ostrowski Łukasz

VIII Wydział Cywilny

plik pdf

 42

Ostrowski Marcin

IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

plik pdf

 43

Paw Jarosław

XIII Wydział Wykonywania Orzeczeń Karnych

plik pdf

 44

Piechota Tomasz

IX Wydział Karny

plik pdf

 45

Poborska Anna

V Wydział Gospodarczy sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych

plik pdf

 46

Posłowska Ewa

I Wydział Cywilny

plik pdf

 47

 Rosiak- Doroz Renata

 I Wydział Cywilny

plik pdf

 48

Rozpara Paweł

V Wydział Gospodarczy

plik pdf

 49

Róziewicz Iwona

V Wydział Gospodarczy sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych

plik pdf

 50

Ryńska Małgorzata

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

plik pdf

 51

Rzepecka Wanda

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

plik pdf

 52

Sajtyna Elżbieta

XIII Wydział Wykonywania Orzeczeń Karnych

plik pdf

 53

Smerdzyńska Agnieszka

Delegacja do SO Kielce

plik pdf

 54

Staniek Bogdan

V Wydział Gospodarczy sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych

plik pdf

 55

Stępień Paweł

IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

plik pdf

 56

 Stępniak Wiesław

 VIII Wydział Cywilny

plik pdf

 57

Strączyńska Małgorzata

V Wydział Gospodarczy

plik pdf

 58

Szner-Dobrowolska Jadwiga

IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

plik pdf

 59

Szczukiewicz Agnieszka

IX Wydział Karny

plik pdf

 60

Szyba Grzegorz

VIII Wydział Cywilny

plik pdf

 61

Szydłowska Dobrosława

I Wydział Cywilny

plik pdf

 62

Treszczotko Agnieszka

II Wydział Karny

plik pdf

 63

Tylus - Chałońska Dorota

V Wydział Gospodarczy sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych

plik pdf

 64

Wiater Ewa

I Wydział Cywilny

plik pdf

 65

Wąsik - Winiarczyk Iwona

II Wydział Karny

plik pdf

 66

Wieczorek Monika

V Wydział Gospodarczy

plik pdf

 67

Winiarczyk Michał

IX Wydział Karny

plik pdf

 68

Wojewodzic-Wojtyna Joanna

II Wydział Karny

plik pdf

 

  LISTA ASESORÓW SĄDU REJONOWEGO W KIELCACH:

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

WYDZIAŁ

PODZIAŁ CZYNNOŚCI

1

 Karp Bartosz

VIII Wydział Cywilny

plik pdf

2

 Mazur Agata

V Wydział Gospodarczy

plik pdf

 3

 Ozierów Natalia

VIII Wydział Cywilny

plik pdf

4

 Piwowarczyk Damian

I Wydział Cywilny

plik pdf

5

 Stachurka Justyna

V Wydział Gospodarczy

plik pdf

6

 Ziębacz Magdalena

V Wydział Gospodarczy

plik pdf